Cestovní agentura Alfa Jičín

Největší prodejce zájezdů na jičínsku již od roku 1999

Chcete se užít dovolenou?

Nabízíme zájezdy od desítky prověřených cestovních kanceláří do destinací, které jsme většinou sami navštívili a nebo jsou doporučeny okruhem našich klientů.

Cestovní agentura Alfa Jičín

Naše historie

Cestovní agenturu Alfa Jičín provozuje Alena Košíčková od roku 1999. Cestovní agentura je pokračovatelem obchodního zastoupení cestovní kanceláře Čedok a. s., které ukončilo v Jičíně činnost na konci roku 1998.

Co nabízíme

Cestovní agentura Alfa Jičín je dodnes největším prodejcem zájezdů pořádaných Čedok a.s. na jičínsku.
Postupně jsme přibrali k nabídce zájezdů i další velké cestovní kanceláře - Exim Tours, VTT, Blue Style, Canaria  Travel. Nechceme nabízet tisíce zájezdů od stovek cestovek, ale zájezdy od desítky prověřených cestovních kanceláří do destinací, které jsme většinou sami navštívili a nebo jsou doporučeny okruhem našich klientů.

Internetová nabídka zájezdů

Pro zlepšení nabídky zájezdů jsme pro stávající i nové klienty připravili zcela novou - internetovou nabídku doporučených zájezdů pod názvem kampaně www.dovolenazjicina.cz

Doplňkové služby

Jako doplňkové služby nabízíme prodej letenek, mezinárodních jízdenek. Zajišťujeme i ubytování v tuzemsku a zahraničí. Vystavíme dárkové poukazy s textem a v hodnotě podle Vašeho přání.

Kontaktujte nás

 • Adresa

  Valdštejnovo náměstí - pasáž
  Jičín 50601
 • Pevná linka

  +420 493 531 536
 • Mobil

  +420 603 325 264
 • Email

  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.